Výprava - Lysá Hora

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Akce se uskutečnila 1.10.2011, v 7:45 byl sraz‚ ale Endez přišel až v osm‚ protože věděl, že vlak jede až ve čtvrt a nakonec měl i vlak 2 minuty zpoždění.

Po příjezdu do Kunčic jsme čekali 20 minut na vlak, když jsme do vlaku nastoupily zjístili jsme‚ že je plný až k prasknutí, všichni stáli. Po příjezdu do Frýdlantu jsme naskončili do přistaveného motoráku směr Ostravice. Vlak byl taktéž plný‚ ale chytli jsme místo.

Když jsme dojeli do Ostravice, šli jsme nakoupit do obchodu. Poté jsme vyrazili na horu po červené a skupina se rozdělila na tři menší. Pořád jsme na sebe čekali. Po cestě nahoru měli instruktorky připravenou hru, celkem sranda, nakonec nám cesta nahoru trvala čtyři hodiny.

Po příchodu nahoru jsme dostali půl hodiny rozchod, ale jelikož tam bylo hodně lidí, někteří se nedostali ani do bufíku. Instruktorky nám daly obálku a měli jsme hledat sladkosti, když jsme je našli, mise byla splněna. Poté jsme šli dolů a bylo to o poznání kratší. Cesta trvala si 2 hodiny.

Za chvíli nám jel vlak, ale stihli jsme si ještě koupit nanuk. Vlakem jsme dojeli do Kunčic a zase jsme čekali, zašli jsme si k automatu na kafe. Pak jsme dojeli domů, rozloučili se a každý strávil večer nějak jinak.

Zpracoval-Pastros-Pasta

Marek Liolias © 2021 TOM 19216 Klubka Šenov. Všechna práva vyhrazena. Šablona od JoomShaper.