Pravidla soutěže

Milý hráči,

vítám tě v soutěži Klubka challenge!

Právě si obdržel první část seznamu úkolů a můžeš se vrhnout do plnění! Avšak jako u každé hry a soutěže je potřeba stanovit nějaká pravidla, která budou platit pro všechny hráče.

-          Jelikož většinu těchto úkolů budeš plnit sám, moc tě prosím, abys hrál fair play. Byť je to soutěž s nějakou drobnou odměnou na samém konci, tak si ji užívej a vše plň poctivě. Nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se 😊 Jestliže se ti některý úkol nepodaří napoprvé, pokus se o realizaci znovu, a to tak dlouho, dokud nebude splněn tak, jak je popsán.

-          Pokud některému z úkolů nebudeš rozumět, budeš chtít zjistit, zda si jej pochopil správně, tak se neostýchej a kontaktuj Janču. Možná si brzy všimneš, že hraje většina vedoucích a instruktorů a ti právě z důvodu fair play hry na tvou otázku asi neodpoví. Můžeš mi napsat na Messengera (Jana Kanichová), WhatsApp, Instagram, e-mail (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo sms (736282319).

-          Jakmile některý z úkolů splníš, nezapomeň jej zaznamenat do formuláře (https://bit.ly/3rzHDD4). Zde můžeš zaznačit i více úkolů najednou. Popis, jak na to, najdeš v hlavičce formuláře.

-          Celou výzvu sleduj na našich stránkách (www.klubka.com -> Klubka -> Klubka challenge nebo www.klubka.com/index.php/klubka/klubka-challenge). Zde se objeví nové úkoly a můžeš si také najet na hodnocení všech hráčů a porovnat se, jak jsi na tom.

-          Buď pozorný! V průběhu výzvy se na stránkách objeví také několik bonusových úkolů, které můžeš a nemusíš splnit. Bonusové úkoly jsou za 50 bodů!

-          A poslední bod – budu ráda, když se u některého úkolu vyfotíš či natočíš a pošleš mi to ať už přes formulář či na některou z již zmíněných aplikací. Fotku a video zveřejníme v nějaké koláži či samostatně na našem facebooku a stránkách.

Tak tedy Klubka challenge zdar!

Za Klubku Jana Kanichová, hlavní vedoucí

Marek Liolias © 2021 TOM 19216 Klubka Šenov. Všechna práva vyhrazena. Šablona od JoomShaper.