V pátek 5.4.2019 proběhne přespávání v klubovně a také návštěva trampolín v ENHA Freestyle v Ostravě.
Je možné, aby se děti účastnily pouze jedné akce a druhé ne.
 
Trampolíny jsou zarezervovány na dvě hodiny pro 20 dětí. Provozovatel nám stanovil akční cenu - 180,- Kč/osoba (běžná cena 258,-Kč/osoba).
V rámci návštěvy se budou dětem věnovat zkušení školení trenéři, kteří je po společné rozcvičce naučí základům přímých skoků a nácviku skoků se saltovou rotací do molitanové jámy. Děti dostanou také prostor pro volnou zábavu za dozoru trenérů. Děti budou poučeny o bezpečnosti jak v klubovně, tak přímo u trampolín. Prosíme o přečtení a podepsání čestného prohlášení, které je v příloze. Toto prohlášení neodevzdáváme provozovateli, je pouze pro nás.
Prosím, aby si děti nebraly žádné náramky, náhrdelníky, dlouhé náušnice, apod. Nevhodné je také oblečení se šňůrkami či zipem. Děvčata by měla mít stažené vlasy do culíku.
 
Po skákání zůstanou děti v klubovně, kde bude probíhat přespávání.
 
Pokud máte zájem, přihlaste děti na akce přes stránky Klubky. Nezapomeňte u registrace zaškrtnout políčko Souhlasím se zveřejněním svého jména pro všechny registrované uživatele. Pokud to nezaškrtnete, tak neuvidíme jméno přihlášeného.
Odkazy na akce:
https://klubka.com/index.php/akce/147-skakani-na-trampolinach
https://klubka.com/index.php/akce/148-prespavacka
 
Začátek: v pátek v 16:15 v klubovně - zde si děti odloží věci na přespání
Konec: v sobotu v 9:00 v klubovně
Cena: 180,-Kč
Sebou na trampolíny: Sportovní oblečení na skákání, náhradní čisté ponožky, pití, kartičku pojištěnce, pláštěnku, ODISka nebo 2x30 minutová jízdenka
Na přespání: spacák, karimatka, pyžamo, večeře, snídaně
 
Vedoucí akce: Denisa Grygarová
 
Přeji hezký zbytek dne,
za Klubku Jana Gansová

Statistiky

Uživatelé
23
Články
275
Počet zobrazených článků
1074928
Nahoru
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com